Pollitos & Pollitas de Chris
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pollitos & Pollitas de Chris

Prvi Hrvatski forum o Chrisu
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Intervju: Dulce Maria govori o važnosti obitelji

Go down 
Autor/icaPoruka
*Vondy_Pollita_Dajana*
Administratorica
Administratorica
*Vondy_Pollita_Dajana*


Broj postova : 25
Points : 71
Join date : 18.07.2009
Age : 29
Lokacija : Croacia / Split

Intervju: Dulce Maria govori o važnosti obitelji Empty
PostajNaslov: Intervju: Dulce Maria govori o važnosti obitelji   Intervju: Dulce Maria govori o važnosti obitelji Emptyned srp 19, 2009 5:55 pm

Intervju o važnosti obitelji:

ŠTO ZA TEBE ZNAČI TVOJA OBITELJ?
Moja obitelj je za mene pokretać i oslonac.
U njoj sam odrastala, rodila se i tu se uvijek vraćam.

MOŽEŠ LI PRIHVATITI ŽIVOT BEZ OBITELJI ILI SMATRAŠ DA ĆE TE ONI VJEČNO PRATITI?
Ono što želim je zauvijek ostati sa svojom obitelji, ali mislim i smatram da moraš biti samostalan.
Rodili smo se sami i kroz život idemo sami, želim odrastati u svojoj obitelji što je duže moguće.
Moraš postati samostalan i živjeti svoj život.
Često sam zbog putovanja i posla odvojena od obitelji, ali nas srce, komunikacija i potpora uvjek drži zajedno i to je ono najvažnije.

ŠTO ČINIŠ, KAKO SE OSJEĆAŠ U TRENUTKU KADA MOŽEŠ BITI SA OBITELJI?
Uživam, maksimalno uživam, razgovaramo o sretnim trenutcima (zanimljivostima), idemo na većere ili pripremamo objede kod kuće s tatom.
Zanimljivo iako je on jako zaposlen i autoritativan voli prirodu, sijati i saditi ruže u mom vrtu, pa vrijeme provodimo u vrtu. Ljudi koji ga znaju neznaju za tu njegovu drugu stranu i to mi se jako sviđa kod njega.
A mama mi je kao anđeo čuvar, bezgranična ljubav.

KOJU JE ULOGU U TVOJOJ OSOBNOJ KARIJERI IMALA TVOJA MAMA, ZAPRAVO OPĆENITO TVOJA OBITELJ, ZNAMO DA JE TVOJA MAMA POSEBNA OSOBA?
Da, mama mi je podrška i sve. U najtežim me trenutcima poticala da idem dalje i smatram da sam to uspjela jer sam dospjela tu gdje jesam.
S druge strane svi mi pružaju podršku, sestre, kako osobno tako i u karijeri da nastavim dalje i ostanem snažna. Puno su mi pomogli oko karijere i fanova. Tata mi je jako pomogao iako je prezaposlen.

ŠTO JE NAJVAŽNIJE ŠTO TE OBITELJ NAUČILA?

Mislim da me mama nučila o ljubavi prema domovini i o vjeri, a tata da budem snažna i da razmišljam "hladne glave". Sestre su me naučile da što god da se dogodi uvijek sam Dulce bez obzira na sve.

KAKO BI OPISALA SVOJU OBITELJ JEDNOM RIJEČJU?
Moja obitelj je SNAŽNA.

U OVIM DANIMA U NAŠEM DRUŠTVU OBITELJ JE IZBUBILA SVOJU VAŽNOST, PROLAZIMO KROZ RAZDOBLJE BROJNIH RAZVODA ILI SE RODITELJI IZGUBE.
Da, izgubili smo važnost pojma obitelji, nedostatak kompromisa, nedostatak ljubavi, ne poštuju se vrijednosti, međusobno se ne poštujemo.
Najlakše je živjeti slobodno i reći ja te ne volim i dići ruke od svega, ali ipak postoje oni kojima je stalo do vrijednosti. Obitelj je lijepo i važno imati, a to često zaboravimo.
Česti razlozi razorenih obitelji su neželjena trudnoća, neke nesreće. Treba razmisliti o stvarima i biti slobodan.
Biti slobodan znači postaviti granice i kad ti imaš svoje granice to znači biti slobodan, odgovoran za ono što radiš.
Mnogi čine ono što hoće jer smatraju da su supercool i super buntovni, a na kraju si zadaju "udarac u glavu", svima se to događa.

Ja vam preporučujem što god da se dogodi ostanite svoji, sljedite svoje ideje, vrijednosti, ne povodite se za drugima zato što je to cool ili moderno.
Mislim da svi koji sljede svoje ideje (ostvaruju svoj cilj), koliko god to bilo teško, ako se trude i ako na najbolji moguči način za sebe to pokušaju rješit ostvarit će svoj cilj.
Rješavajući svoje probleme neki upadaju u problem s drogom ili alkoholizam ili u gluposti koje te dovedu u još veći problem.
Ima ljudi koji nemaju obitelj, to je stvarnost, ali treba nastaviti dalje, zbog sebe. Sljediti svoje ideje i ići pravim putem je teško ali jako vrijedno za razliku od laganog puta kojim svi idu.

NARAVNO; TVOJA OBITELJ MOGU BITI I TVOJI PRIJATELJI.
Naravno, postoji tvoja obitelj po krvi, ali i obitelj koju sam odabireš, brću i sestre koji to nisu po krvi.
To postoji i to su ljudi koji te jako vole i koji te podupiru.


Ovdje ga možete poslušati: Dulce Maria - intervju o važnosti obitelji
[Vrh] Go down
http://uckermannworld.forumcroatian.com/index.htm
 
Intervju: Dulce Maria govori o važnosti obitelji
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dulce govori o uspjehu Mai i Chrisovom razvodu:
» Intervju o duhovnosti
» Dulce zahvaljuje fanovima za nominacije za PJ
» Dulce se želi posvetiti glazbi
» 16 stvari koje niste znali o Dulce

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Pollitos & Pollitas de Chris :: Ostali članovi RBD-a / Otros miembros de RBD :: Dulce Maria-
Forum(o)Bir: